Belimo - NR24A
Brutoprijs
234,00
Belimo - NR24A
Ons artikelnummer
1602803
Artikelnummer fabrikant
NR24A
Type nummer
NR24A
EAN-code
Productomschrijving
NR24A KOGELKRAANAANDRIJVING 24V 10NM 90S OPEN/DICHT
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1602803 |
| Artikelnummer fabrikant | NR24A |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | Belimo |
| Serie | |
| Type nummer | NR24A |
| Omschrijving | NR24A KOGELKRAANAANDRIJVING |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 234,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st