Belimo - LMC24A - 24VDC
Brutoprijs
171,00
Belimo - LMC24A - 24VDC
Ons artikelnummer
1251204
Artikelnummer fabrikant
LMC24A
Type nummer
LMC24A - 24VDC
EAN-code
Productomschrijving
LMC24A - 24VDC GESTEKKERDE UITVOERING
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1251204 |
| Artikelnummer fabrikant | LMC24A |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | Belimo |
| Serie | |
| Type nummer | LMC24A - 24VDC |
| Omschrijving | LMC24A - 24VDC |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 171,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st