Belimo - LM24A
Brutoprijs
166,00
Belimo - LM24A
Ons artikelnummer
1070851
Artikelnummer fabrikant
LM24A
Type nummer
LM24A
EAN-code
Productomschrijving
LM24A SERVOMOTOR 24V AC/DC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1070851 |
| Artikelnummer fabrikant | LM24A |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | Belimo |
| Serie | |
| Type nummer | LM24A |
| Omschrijving | LM24A SERVOMOTOR 24V AC/DC |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 166,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st