Belimo - Elektrische servomotor - SF24A
Brutoprijs
403,00
Belimo - Elektrische servomotor - SF24A
Ons artikelnummer
1940561
Artikelnummer fabrikant
SF24A
Type nummer
SF24A
EAN-code
Productomschrijving
SF24A VEERTERUGGANGMOTOR 24V 20Nm o/d
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1940561 |
| Artikelnummer fabrikant | SF24A |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Elektrische servomotor |
| Merk | Belimo |
| Serie | |
| Type nummer | SF24A |
| Omschrijving | SF24A VEERTERUGGANGMOTOR 24V |
| Land van Oorsprong | CH |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 403,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st