Belden - Sensor/actorkabel met connector - ICOS
Brutoprijs
Op aanvraag
Belden - Sensor/actorkabel met connector - ICOS
Ons artikelnummer
1420178
Artikelnummer fabrikant
900011331
Type nummer
ICOS
EAN-code
4020841003028
Aantal polen
4
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
M8
Type insteekcontact, veldzijdig
Female/bus
Positie kabeltoevoer veldzijdig
Haaks
Kabellengte
5 m
Productomschrijving
RKMWV 4-07 5M 900011331
PVC kabel met aangegoten haakse 4 polige female M8 connector, schroefverbinding, 5m, 30 V/4 A, 5 tot 90 °C, IP 67
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1420178 |
| Artikelnummer fabrikant | 900011331 |
| EAN-code | 4020841003028 |
| Artikelklasse (ETIM) | Sensor/actorkabel met connector |
| Merk | Belden |
| Serie | M8-series |
| Type nummer | ICOS |
| Omschrijving | RKMWV 4-07 5 m |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Haaks |
| Kabellengte | 5 m |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur kabelmantel | Oranje |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Gevulkaniseerd | Ja |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 90 °C |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Doorgangsweerstand | 5 mOhm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP69K |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 49 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st