Banner - Optische/akoestische signaalgever - K90LWBGYRPQ
Brutoprijs
284,15
Banner - Optische/akoestische signaalgever - K90LWBGYRPQ
Ons artikelnummer
1959732
Artikelnummer fabrikant
3092824
Type nummer
K90LWBGYRPQ
EAN-code
662488928247
Beschermingsgraad (IP)
IP67
Vermogen
5.7 W
Kleur lenskap
Wit
Lamptype
Led
Type optisch signaal
Continu licht
Productomschrijving
3092824 K90LWBGYRPQ LED-WEERGAVE, SIGNAALLAMP
LED-weergave, Signaallamp, rondom zichtbare LED-lamp, beschermingsgraad IP67, mechanische schroefdraad M30 x 1.5, connector, M12 x 1, 8-polig, kleuren: wit (COL 1), blauw (COL 2), groen (COL 3), geel (COL 4), rood (COL 5), knipperfunctie (1,6 Hz) selecteerbaar via functie-ingang, bedrijfsspanning: 12…30 VDC, apart aanstuurbaar, Ingangen: PNP
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1959732 |
| Artikelnummer fabrikant | 3092824 |
| EAN-code | 662488928247 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Banner |
| Serie | |
| Type nummer | K90LWBGYRPQ |
| Omschrijving | LED-weergave, Signaallamp |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Vermogen | 5.7 W |
| Kleur lenskap | Wit |
| Lamptype | Led |
| Type optisch signaal | Continu licht |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 43 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,213 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,11 x 0,14 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 284,15 per 1 st |
Artikel bevat 1 st