Banner - Optische/akoestische signaalgever - K90LGRPQ
Brutoprijs
189,45
Banner - Optische/akoestische signaalgever - K90LGRPQ
Ons artikelnummer
1959731
Artikelnummer fabrikant
3092821
Type nummer
K90LGRPQ
EAN-code
662488928216
Beschermingsgraad (IP)
IP67
Vermogen
5.7 W
Kleur lenskap
Groen
Lamptype
Led
Type optisch signaal
Continu licht
Productomschrijving
3092821 K90LGRPQ LED-WEERGAVE, SIGNAALLAMP
LED-weergave, Signaallamp, rondom zichtbare LED-lamp, beschermingsgraad IP67, mechanische schroefdraad M30 x 1.5, connector, M12 x 1, 5-polig, kleuren: groen (COL 1), rood (COL 2), knipperfunctie (1,6 Hz) selecteerbaar via functie-ingang, bedrijfsspanning: 12…30 VDC, apart aanstuurbaar, Ingangen: PNP
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1959731 |
| Artikelnummer fabrikant | 3092821 |
| EAN-code | 662488928216 |
| Artikelklasse (ETIM) | Optische/akoestische signaalgever |
| Merk | Banner |
| Serie | |
| Type nummer | K90LGRPQ |
| Omschrijving | LED-weergave, Signaallamp |
| Land van Oorsprong | US |
Technisch
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Vermogen | 5.7 W |
| Kleur lenskap | Groen |
| Lamptype | Led |
| Type optisch signaal | Continu licht |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,212 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,105 x 0,135 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 189,45 per 1 st |
Artikel bevat 1 st