Bailey - Voertuiglamp - Voertuiglamp
Brutoprijs
1,90
Bailey - Voertuiglamp - Voertuiglamp
Ons artikelnummer
1940025
Artikelnummer fabrikant
AD3512005
Type nummer
Voertuiglamp
EAN-code
8714681001172
Aantal gloeidraden
1
Nom. vermogen gloeidraad 1
5 W
Lampspanning
12 - 12 V
Voet
BA15d
Normaanduiding (ECE)
Overig
Productomschrijving
AD3512005 12V/ 5W BA15D 18x35 VOERTUIGLAMP
Veel gebruikte auto lamp. Echter u kunt deze lamp natuurlijk ook in andere toepassingen gebruiken.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1940025 |
| Artikelnummer fabrikant | AD3512005 |
| EAN-code | 8714681001172 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voertuiglamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | Transport & Traffic |
| Type nummer | Voertuiglamp |
| Omschrijving | Ba15d 18X35 12V 5W Clear |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 5 W |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Voet | BA15d |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Kleur | Wit |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lichtopbrengst | 0 % |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| Diameter | 18 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7 g |
| Afmeting verpakking | 18 x 35 x 18 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st