Bailey - UV-lamp - FT030GERM/01
Brutoprijs
38,76
Bailey - UV-lamp - FT030GERM/01
Ons artikelnummer
1501587
Artikelnummer fabrikant
72620940
Type nummer
FT030GERM/01
EAN-code
8711500726209
Productomschrijving
FT030GERM/01 TL30W 28x909MM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1501587 |
| Artikelnummer fabrikant | 72620940 |
| EAN-code | 8711500726209 |
| Artikelklasse (ETIM) | UV-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | FT030GERM/01 |
| Omschrijving | TL 30W G13 28X909 Germicidal TUV30W |
| Land van Oorsprong | NL |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 152 g |
| Afmeting verpakking | 914 x 33 x 33 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 38,76 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st