Bailey - TL-buis - TRUE-LIGHT T8 58W/955
Productomschrijving
TRUE-LIGHT T8 58W/955 DAYLIGHT FULL SPECTRUM 5500K 1500MM
TRUE-LIGHT volspectrum daglichtlampen zijn fluorescentielampen die het volledige spectrum van het natuurlijk daglicht bijna identiek weergeven. Biologisch stimulerende werking, de beste contrastwaarneming, absoluut natuurgetrouwe kleurweergave door kleurtemperatuur in het optimale daglichtbereik van 5500K, Optimale kleurweergave eigenschappen Ra96 – CRI96 (=1A), Breder en meer continu spectrum in vergelijking met andere fluorescentielampen, Gelijkmatige en uitgebalanceerde lichtkwaliteit.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1512093 |
| Artikelnummer fabrikant | 139990 |
| EAN-code | 8714681399903 |
| Artikelklasse (ETIM) | TL-buis |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | TRUE-LIGHT T8 58W/955 |
| Omschrijving | True-Light T8 G13 58W 955 Full Spectrum Daylight |
| Land van Oorsprong | AE |
Technisch
| Lampvermogen | 58 W |
| Lichtstroom | 3850 lm |
| Voet | G13 |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleurtemperatuur | 5500 K |
| Lampvorm | Staaf |
| Specifieke lichtstroom lamp | 66 lm/W |
| Lichtkleur | 955 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Buisdiameter | 26 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Ringdiameter | 26 mm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Kleur | Wit |
| Toepassing | Algemeen |
| Splinterbescherming | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Snelstart | Nee |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Ja |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 24000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 68 kWh |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Lampaanduiding | T8 |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 250 g |
| Afmeting verpakking | 1500 x 30 x 30 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st