Bailey - TL-buis - FT065CWXL
Productomschrijving
FT065CWXL TL-X FA6 65W/33 COOL WHITE
De TL-X XL-lamp (buisdiameter 38mm) heeft een verlengde levensduur en is voorzien van een interne ontsteekstrip voor starterloze elektromagnetische werking of hoogfrequente werking zonder voorverwarming. In combinatie met een speciale lamphouder worden alle mogelijke vonkeffecten tijdens ontsteken voorkomen. Deze lamp wordt gebruikt in brandvrije en extra beveiligde armaturen voor zowel binnen als buitentoepassingen zoals de (petro-)chemische industrie, offshore, mijnbouw en elke locatie waar sporen van explosieve gassen aanwezig kunnen zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1957057 |
| Artikelnummer fabrikant | FT065CWXL |
| EAN-code | 8714681416754 |
| Artikelklasse (ETIM) | TL-buis |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | FT065CWXL |
| Omschrijving | TL-X Fa6 65W/33 Cool White T12 38x1500 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Lampvermogen | 65 W |
| Lichtstroom | 2700 lm |
| Voet | Fa6 |
| Kleurweergave-index | 60-69 |
| Kleurtemperatuur | 4100 K |
| Lampvorm | Staaf |
| Lichtkleur | 33 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Buisdiameter | 38 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Kleur | Wit |
| Toepassing | Explosieveilige omgeving |
| Splinterbescherming | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Snelstart | Ja |
| Starterloos bedrijf | Ja |
| Spectrumlamp | Nee |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 65 kWh |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Lampaanduiding | T12 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 25 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 585 g |
| Afmeting verpakking | 1520 x 45 x 45 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 158,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st