Bailey - LED-lamp - Tube E14
Ons artikelnummer
4206491
Artikelnummer fabrikant
142199
Type nummer
Tube E14
EAN-code
8714681421994
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Uitvoering glas/afdekking
Gematteerd
Productomschrijving
142199 LED E14 T18X50 1.8W (14
De Led compact serie bestaat uit lampen die vanwege het compacte ontwerp en hoge lichtstroom ideaal zijn als vervangers van conventionele buislampen. Omgevingstemperatuur bereik: -15°C tot +40°C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206491 |
| Artikelnummer fabrikant | 142199 |
| EAN-code | 8714681421994 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | Tube E14 |
| Omschrijving | LED E14 T18X50 1.8W (14W) 120lm 827 FR |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | E14 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 18 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 12 - 12 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 1.8 - 1.8 W |
| Lichtstroom | 120 - 120 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 67 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Overig |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.12 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12 g |
| Afmeting verpakking | 20 x 20 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,80 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st