Bailey - LED-lamp - Tube E14
Ons artikelnummer
4206421
Artikelnummer fabrikant
141888
Type nummer
Tube E14
EAN-code
8714681418888
Nom. spanning
100 - 260 V
Spanningstype
AC
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Uitvoering glas/afdekking
Helder
Productomschrijving
141888 LED E14 T20X79 6.5W (64
De Led compact serie bestaat uit lampen die vanwege het compacte ontwerp en hoge lichtstroom ideaal zijn als vervangers van conventionele buislampen. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +40°C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206421 |
| Artikelnummer fabrikant | 141888 |
| EAN-code | 8714681418888 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | Tube E14 |
| Omschrijving | LED E14 T20X79 6.5W (64W) 870lm 830 100V-260V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 100 - 260 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | E14 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 20 mm |
| Lengte | 79 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 32 - 32 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 6.5 - 6.5 W |
| Lichtstroom | 870 - 870 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 92 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 134 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Stralingshoek | 300 - 300 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.12 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 33 g |
| Afmeting verpakking | 25 x 25 x 90 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 17,70 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st