Bailey - LED-lamp - T20x60
Ons artikelnummer
4206487
Artikelnummer fabrikant
142194
Type nummer
T20x60
EAN-code
8714681421949
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Uitvoering glas/afdekking
Helder
Productomschrijving
142194 LED FIL T20X60 E14 DIM
Bailey heeft als specialist een reputatie hoog te houden op het gebied van compacte lampen. Deze duurzame compacte led lampen worden veelal toegepast in sierlijke armaturen waarbij er weinig ruimte is voor de lichtbron.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206487 |
| Artikelnummer fabrikant | 142194 |
| EAN-code | 8714681421949 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | T20x60 |
| Omschrijving | LED FIL T20X60 E14 DIM 2.5W (18W) 170lm 827 Clear |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | E14 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 20 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 12 - 12 mA |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 2.5 - 2.5 W |
| Lichtstroom | 170 - 170 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 68 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.15 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 g |
| Afmeting verpakking | 23 x 23 x 70 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,74 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st