Bailey - LED-lamp - MR16
Brutoprijs
14,16
Bailey - LED-lamp - MR16
Ons artikelnummer
4207467
Artikelnummer fabrikant
145977
Type nummer
MR16
EAN-code
8714681459775
Nom. spanning
10 - 30 V
Spanningstype
DC
Lichtsterkte
1100 cd
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Reflector
Productomschrijving
145977 LED SPOT MR16 GU5.3 10V
De zogenaamde led - spotjes uit de BaiSpot serie kenmerken zich door een veel langere levensduur en een aanzienlijk minder energieverbruik dan hun halogeenvoorgangers. Vanwege het compacte ontwerp zijn ze eenvoudig uitwisselbaar. Spots worden voornamelijk gebruikt om vanuit plafond of wand gericht licht te geven. Breed spanningsbereik: 24V-28V/DC of 12V AC/DC. Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +35°C
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4207467 |
| Artikelnummer fabrikant | 145977 |
| EAN-code | 8714681459775 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | MR16 |
| Omschrijving | LED Spot MR16 GU5.3 10V-30V DC 5W (50W) 580lm 840 38D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 10 - 30 V |
| Spanningstype | DC |
| Lichtsterkte | 1100 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Reflector |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Voet | GU5,3 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 380 - 380 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lichtstroom | 580 - 580 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 116 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleur behuizing | Overig |
| Stralingshoek | 38 - 38 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | MR16 |
| Min. aantal schakelcycli | 25000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 52 x 52 x 55 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,16 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st