Bailey - LED-lamp - LED T8 30W/955
Brutoprijs
109,00
Bailey - LED-lamp - LED T8 30W/955
Ons artikelnummer
1660246
Artikelnummer fabrikant
140020
Type nummer
LED T8 30W/955
EAN-code
8714681400203
Nom. spanning
220 - 240 V
Spanningstype
AC
Kleurweergave-index
90-100
Lampvorm
Buis tweekneeps (tweezijdige voeding)
Uitvoering glas/afdekking
Opaal
Productomschrijving
140020 T8 30W/955 TRUE-LIGHT LED 27X1500 FULL SPECTRUM
TRUE-LIGHT volspectrum daglichtlampen zijn ledlampen die het volledige spectrum van het natuurlijk daglicht bijna identiek weergeven. Biologisch stimulerende werking, de beste contrastwaarneming, absoluut natuurgetrouwe kleurweergave door kleurtemperatuur in het optimale daglichtbereik van 5500K, optimale kleurweergave eigenschappen Ra96 – CRI96 (=1A). Vervang de fluorescentie starter door de LED starter (meegeleverd). Omgevingstemperatuur bereik: -20°C tot +50°C.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1660246 |
| Artikelnummer fabrikant | 140020 |
| EAN-code | 8714681400203 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | LED T8 30W/955 |
| Omschrijving | True-Light LED T8 1500 30W (58W) 955 Full Spectrum Daylight |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Voet | G13 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 27 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 50000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 30 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 130 - 130 mA |
| Lampvermogen | 30 - 30 W |
| Lichtstroom | 3500 - 3500 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 117 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 5500 - 5500 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 270 - 270 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.12 |
| Lampaanduiding | T8 |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 500 g |
| Afmeting verpakking | 1500 x 27 x 27 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 109,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st