Bailey - LED-lamp - LED-lamp
Brutoprijs
8,84
Bailey - LED-lamp - LED-lamp
Ons artikelnummer
1510982
Artikelnummer fabrikant
80100035101
Type nummer
LED-lamp
EAN-code
8714681351017
Nom. spanning
220 - 240 V
Nom. stroom
53 mA
Spanningstype
AC
Lampvermogen
7 W
Lichtstroom
690 lm
Productomschrijving
80100035101 LED 7W 2700 B22d
Led filament lampen kan men zien als de moderne duurzame versie van de oude gloeilamp. De zogenaamde filamenten vervangen de traditionele gloeidraad waardoor de lampen vele malen energiezuiniger zijn en veel langer meegaan. Door de warme 2700K lichtkleur zijn de lampen bovendien vriendelijk voor het oog.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1510982 |
| Artikelnummer fabrikant | 80100035101 |
| EAN-code | 8714681351017 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | LED Filament Lamps |
| Type nummer | LED-lamp |
| Omschrijving | LED FIL A60 B22d 6.5W (56W) 740lm 827 Clear |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 53 mA |
| Spanningstype | AC |
| Lampvermogen | 7 W |
| Lichtstroom | 690 lm |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Peer |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | B22d |
| Kleur | Wit |
| Lichtkleur | 827 |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Kleur bestuurbaar (RGB) | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Diameter | 60 mm |
| Lengte | 105 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Straalhoek | 360 ° |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 62 - 62 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 6.5 - 6.5 W |
| Lichtstroom | 740 - 740 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 114 lm/W |
| Filament lamp | Ja |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.12 |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 55 g |
| Afmeting verpakking | 108 x 60 x 60 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,84 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st