Bailey - LED-lamp - LED-lamp
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bailey - LED-lamp - LED-lamp
Ons artikelnummer
1204402
Artikelnummer fabrikant
80100038655
Type nummer
LED-lamp
EAN-code
8714681386552
Nom. spanning
220 - 240 V
Nom. stroom
20 mA
Lampvermogen
4 W
Lichtstroom
180 lm
Lichtsterkte
0 cd
Productomschrijving
80100038655 SPIRALED G125 4W E27 2200K GLOBE
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1204402 |
| Artikelnummer fabrikant | 80100038655 |
| EAN-code | 8714681386552 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | Spiraled |
| Type nummer | LED-lamp |
| Omschrijving | spiraled Leslie G125 E27 4W 2200K Clear Dimm |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Lampvermogen | 4 W |
| Lichtstroom | 180 lm |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Voet | G4 |
| Lichtkleur | 922 |
| Kleurtemperatuur | 2200 K |
| Kleur bestuurbaar (RGB) | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Diameter | 125 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Straalhoek | 280 ° |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,135 x 0,22 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st