Bailey - LED-lamp - LED G4 12V 1.1W 2700K
Brutoprijs
8,14
Bailey - LED-lamp - LED G4 12V 1.1W 2700K
Ons artikelnummer
1512564
Artikelnummer fabrikant
80100038657
Type nummer
LED G4 12V 1.1W 2700K
EAN-code
8714681386576
Nom. spanning
12 - 12 V
Spanningstype
AC/DC
Lichtsterkte
10 cd
Kleurweergave-index
80-89
Lampvorm
Capsule/staaf
Productomschrijving
80100038657 LED G4 12V 1.1W 2700K 110LM
De Led compact serie bestaat uit lampen die vanwege het compacte ontwerp ideaal zijn als vervangers van halogeen lampen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1512564 |
| Artikelnummer fabrikant | 80100038657 |
| EAN-code | 8714681386576 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | LED G4 12V 1.1W 2700K |
| Omschrijving | LED G4 Compact 12V 1.1W 70lm (7W) 827 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 10 cd |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Capsule/staaf |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | G4 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 10 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 90 - 90 mA |
| Vermogensfactor | 0.99 |
| Lampvermogen | 1.1 - 1.1 W |
| Lichtstroom | 70 - 70 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 64 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 260 - 260 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 80 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 12500 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8 g |
| Afmeting verpakking | 21 x 65 x 21 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,14 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st