Bailey - LED-lamp - 80100036295
Productomschrijving
80100036295 LED CORN HOL 36W 100-240V E27 36W 4000K
De LED Corn HOL met maar liefst 150lm/W is de ideale retrofit vervanger voor o.a. spaarlampen, gloeilampen, kwikdamplampen en metaalhalogeenlampen in zowel binnen- als buitentoepassingen zoals: straatverlichting en parkeerplaatsverlichting, binnen toepassingen waar er een hoog plafond is of een grote ruimte belicht moet worden (magazijn, kerk, klaslokaal, zaal etc.). Installatie: ontkoppel de ballast voor gebruik. Brandstand: universeel. Alleen geschikt voor temperaturen tot 40°C binnenin de armatuur. Door oververhitting kan de led lichtbron snel defect raken. Derhalve niet geschikt voor gebruik in krappe armaturen of armaturen waar de reflector zich dicht tegen lichtbron bevindt. Aanbevolen om glas of bedekking van de armatuur af te halen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1420074 |
| Artikelnummer fabrikant | 80100036295 |
| EAN-code | 8714681362952 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | 80100036295 |
| Omschrijving | LED Corn HOL E27 36W 5100lm 4000K |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | E27 |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 93 mm |
| Lengte | 228 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 35000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP64 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 36 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 170 - 170 mA |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Lampvermogen | 36 - 36 W |
| Lichtstroom | 5100 - 5100 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 142 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 280 - 280 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 90 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 890 g |
| Afmeting verpakking | 120 x 260 x 120 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Artikel bevat 1 st