Bailey - Lampfitting - ZGU10250V
Brutoprijs
1,76
Bailey - Lampfitting - ZGU10250V
Ons artikelnummer
1280122
Artikelnummer fabrikant
ZGU10250V
Type nummer
ZGU10250V
EAN-code
8714681170984
Model
Steekfitting
Materiaal
Keramiek
Kleur
Wit
Lamphouder
GU10
Met starterhouder
Nee
Productomschrijving
ZGU10250V LAMPHOUDER GU10 250V
Hittebestendige lamphouder van keramiek voor hooggvolt halogeen- en LED lampen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1280122 |
| Artikelnummer fabrikant | ZGU10250V |
| EAN-code | 8714681170984 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lampfitting |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | ZGU10250V |
| Omschrijving | Ceramic Lampholder GU10 250V 100W |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Model | Steekfitting |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Lamphouder | GU10 |
| Met starterhouder | Nee |
| Bevestigingswijze | Steekbevestiging |
| Draaddiameter nippel | Geen |
| Met beugel | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 15 g |
| Afmeting verpakking | 150 x 28 x 28 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,76 per 1 st |
Artikel bevat 1 st