Bailey - Lamp voor medische toepassingen - Zeiss LT58Z Kogel P47D 6V 30W
Brutoprijs
39,50
Bailey - Lamp voor medische toepassingen - Zeiss LT58Z Kogel P47D 6V 30W
Ons artikelnummer
1650499
Artikelnummer fabrikant
MZ390158
Type nummer
Zeiss LT58Z Kogel P47D 6V 30W
EAN-code
8714681120248
Lampvermogen
30 W
Lampspanning
6 - 6 V
Nom. stroom
5000 mA
Voet
P47D
Toepassing
Overig
Productomschrijving
ZEISS LT58Z KOGEL P47D 6V 30W
Bailey Lights is ook specialist op het gebied van medische lampen en bieden een zeer breed assortiment van dit soort lampen aan.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1650499 |
| Artikelnummer fabrikant | MZ390158 |
| EAN-code | 8714681120248 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lamp voor medische toepassingen |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | Zeiss LT58Z Kogel P47D 6V 30W |
| Omschrijving | P47D 6V 30W Zeiss LT58Z |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 30 W |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Nom. stroom | 5000 mA |
| Voet | P47D |
| Toepassing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 42 g |
| Afmeting verpakking | 40 x 70 x 40 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 39,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st