Bailey - Laagvolt halogeenreflectorlamp - HC502802036
Brutoprijs
22,56
Bailey - Laagvolt halogeenreflectorlamp - HC502802036
Ons artikelnummer
1505135
Artikelnummer fabrikant
HC502802036
Type nummer
HC502802036
EAN-code
8714681073506
Lampvermogen
20 W
Lampspanning
28 - 28 V
Voet
GU5,3
Stralingshoek
36 °
Kleurtemperatuur
2600 K
Productomschrijving
HC502802036 20W GU5,3 28V 50MM
Spots worden voornamelijk gebruikt om vanuit plafond of wand gericht licht te geven.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1505135 |
| Artikelnummer fabrikant | HC502802036 |
| EAN-code | 8714681073506 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laagvolt halogeenreflectorlamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | HC502802036 |
| Omschrijving | MR16 GU5.3 Cover 28V 20W 36D |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 20 W |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Voet | GU5,3 |
| Stralingshoek | 36 ° |
| Kleurtemperatuur | 2600 K |
| ANSI | Overig |
| Infrarood coating | Nee |
| Frontglas | Ja |
| Diameter | 50.67 mm |
| Totale lengte | 45 mm |
| Axiaal filament | Ja |
| Type reflector | Dichroide gecoat glas |
| Lagedruk techniek | Ja |
| UV-bescherming | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Coolbeam | Nee |
| Xenon | Nee |
| Neodymium | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampaanduiding | MR16 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 45 g |
| Afmeting verpakking | 50 x 55 x 50 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,56 per 1 st |
Artikel bevat 1 st