Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - T5536040
Brutoprijs
4,64
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - T5536040
Ons artikelnummer
1300829
Artikelnummer fabrikant
T5536040
Type nummer
T5536040
EAN-code
8714681149638
Lampspanning
36 - 36 V
Voet
T5,5
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Krypton
Nee
Productomschrijving
T5536040 T5.5 5X30 36V 40mA
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. De telefoon lampen zijn oorspronkelijk bestemd voor grote telefooninstallaties om te zien welke lijnen bezet zijn. Tegenwoordig vaak gebruikt in schakelaars.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1300829 |
| Artikelnummer fabrikant | T5536040 |
| EAN-code | 8714681149638 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | T5536040 |
| Omschrijving | T5.5 5X30 36V 40mA 1.44W C-2F |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 36 - 36 V |
| Voet | T5,5 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 5 mm |
| Totale lengte | 30 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Lampvermogen | 1.44 - 1.44 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 13 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,1 g |
| Afmeting verpakking | 5 x 30 x 5 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,64 per 1 st |
Artikel bevat 1 st