Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Indicatie- en signaleringslamp
Brutoprijs
2,84
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Indicatie- en signaleringslamp
Ons artikelnummer
2990578
Artikelnummer fabrikant
WB20240401
Type nummer
Indicatie- en signaleringslamp
EAN-code
8714681163900
Lampspanning
24 - 24 V
Lichtstroom
3.5 lm
Voet
W2 x 4,6d
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Productomschrijving
DWERGLAMP W2X4,6D 24-30V 40MA 1W 1W
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. De subminiature types zijn de allerkleinste lampjes. Toepassingen: schakelaars, controlepanelen, signaleringstoestellen en auto-industrie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2990578 |
| Artikelnummer fabrikant | WB20240401 |
| EAN-code | 8714681163900 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | Subminiature |
| Type nummer | Indicatie- en signaleringslamp |
| Omschrijving | T5 Wedge 24V 40mA 1W 10000h C-2F |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lichtstroom | 3.5 lm |
| Voet | W2 x 4,6d |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 5 mm |
| Totale lengte | 20 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Lampvermogen | 1 W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1 g |
| Afmeting verpakking | 5 x 20 x 5 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st