Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Indicatie- en signaleringslamp
Brutoprijs
2,82
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Indicatie- en signaleringslamp
Ons artikelnummer
1411910
Artikelnummer fabrikant
E28003200
Type nummer
Indicatie- en signaleringslamp
EAN-code
8714681025932
Lampspanning
3.5 - 3.5 V
Lichtstroom
0 lm
Voet
E10
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Productomschrijving
E28003200 E10 T10X28 3,5V 200MA C-2R
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. E10 (MES) Miniature Edison Screw
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1411910 |
| Artikelnummer fabrikant | E28003200 |
| EAN-code | 8714681025932 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | Miniature edison screw |
| Type nummer | Indicatie- en signaleringslamp |
| Omschrijving | E10 T10X28 3.5V 200mA 2.5W C-2R |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 3.5 - 3.5 V |
| Lichtstroom | 0 lm |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 10 mm |
| Totale lengte | 28 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 200 mA |
| Lampvermogen | 0.7 W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampvermogen | 0.7 - 0.7 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 13 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,2 g |
| Afmeting verpakking | 10 x 28 x 10 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,82 per 1 st |
Artikel bevat 1 st