Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Indicatie- en signaleringslamp
Brutoprijs
3,72
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Indicatie- en signaleringslamp
Ons artikelnummer
1213450
Artikelnummer fabrikant
B28030100
Type nummer
Indicatie- en signaleringslamp
EAN-code
8714681011850
Lampspanning
30 - 30 V
Voet
BA9s
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Krypton
Nee
Productomschrijving
B28030100 BA9S T10X28 30V 100m GLOEILAMPJE 100mA
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. BA9s (MBC) Miniature bayonet cap.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1213450 |
| Artikelnummer fabrikant | B28030100 |
| EAN-code | 8714681011850 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | Miniature bayonet cap |
| Type nummer | Indicatie- en signaleringslamp |
| Omschrijving | Ba9s T10X28 30V 100mA 3W C-2F |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Voet | BA9s |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 10 mm |
| Totale lengte | 28 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 100 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,3 g |
| Afmeting verpakking | 10 x 28 x 10 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,72 per 1 st |
Artikel bevat 1 st