Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Indicatie- en signaleringslamp
Brutoprijs
6,90
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Indicatie- en signaleringslamp
Ons artikelnummer
1194678
Artikelnummer fabrikant
B35130005
Type nummer
Indicatie- en signaleringslamp
EAN-code
8714681014196
Lampspanning
130 - 130 V
Lichtstroom
0 lm
Voet
BA15d
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Productomschrijving
B35130005 130V 5W BA15D
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. BA15d (SBC) Small bayonet cap.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1194678 |
| Artikelnummer fabrikant | B35130005 |
| EAN-code | 8714681014196 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | Miniature bayonet cap |
| Type nummer | Indicatie- en signaleringslamp |
| Omschrijving | Ba15d T16X35 130V 5W C-5A |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 130 - 130 V |
| Lichtstroom | 0 lm |
| Voet | BA15d |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 16 mm |
| Totale lengte | 35 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 38 mA |
| Lampvermogen | 5 W |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,7 g |
| Afmeting verpakking | 16 x 35 x 16 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st