Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - E28048040
Brutoprijs
2,48
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - E28048040
Ons artikelnummer
1920118
Artikelnummer fabrikant
E28048040
Type nummer
E28048040
EAN-code
8714681027639
Lampspanning
48 - 48 V
Voet
E10
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Krypton
Nee
Productomschrijving
E28048040 E10 10X28 48V 40mA 2W HELDER C-2F
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. E10 (MES) Miniature Edison Screw
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1920118 |
| Artikelnummer fabrikant | E28048040 |
| EAN-code | 8714681027639 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | E28048040 |
| Omschrijving | E10 T10X28 48V 40mA 2W C-2F |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 10 mm |
| Totale lengte | 28 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,2 g |
| Afmeting verpakking | 10 x 28 x 10 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,48 per 1 st |
Artikel bevat 1 st