Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - E28014200
Brutoprijs
2,32
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - E28014200
Ons artikelnummer
1950338
Artikelnummer fabrikant
E28014200
Type nummer
E28014200
EAN-code
8714681026816
Lampspanning
14 - 14 V
Voet
E10
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Krypton
Nee
Productomschrijving
E28014200 E10 T10X28 14V 200mA MINIATUURLAMPJE
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. E10 (MES) Miniature Edison Screw
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1950338 |
| Artikelnummer fabrikant | E28014200 |
| EAN-code | 8714681026816 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | E28014200 |
| Omschrijving | E10 T10X28 14V 200mA 2.8W C-2V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 14 - 14 V |
| Voet | E10 |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 10 mm |
| Totale lengte | 28 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 200 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampvermogen | 2.8 - 2.8 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,2 g |
| Afmeting verpakking | 10 x 28 x 10 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,32 per 1 st |
Artikel bevat 1 st