Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Ba15d T16X54 24V 3W C-2V
Brutoprijs
6,54
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Ba15d T16X54 24V 3W C-2V
Ons artikelnummer
1951414
Artikelnummer fabrikant
B54024003
Type nummer
Ba15d T16X54 24V 3W C-2V
EAN-code
8714681015667
Lampspanning
24 - 24 V
Lichtstroom
18 lm
Voet
BA15d
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Productomschrijving
B54024003 BA15D 24V 3W T16x54
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. BA15d (SBC) Small bayonet cap.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1951414 |
| Artikelnummer fabrikant | B54024003 |
| EAN-code | 8714681015667 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | Ba15d T16X54 24V 3W C-2V |
| Omschrijving | Ba15d T16X54 24V 3W C-2V |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lichtstroom | 18 lm |
| Voet | BA15d |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 16 mm |
| Totale lengte | 54 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 125 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 13 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,9 g |
| Afmeting verpakking | 16 x 54 x 16 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,54 per 1 st |
Artikel bevat 1 st