Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Ba15d P22X48 12V 25W C-2R
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - Ba15d P22X48 12V 25W C-2R
Ons artikelnummer
1951267
Artikelnummer fabrikant
B48012025
Type nummer
Ba15d P22X48 12V 25W C-2R
EAN-code
8714681015100
Lampspanning
12 - 12 V
Lichtstroom
100 lm
Voet
BA15d
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Opvolger
Ons artikelnummer
1514011
Artikelnummer fabrikant
143635
Type nummer
143635 LED BA15D T15x45 10-30V
Productomschrijving
B48012025 25W 12VAC C-2R P22X48 INDICATIELAMP
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer. BA15d (SBC) Small bayonet cap.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 1514011
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1951267 |
| Artikelnummer fabrikant | B48012025 |
| EAN-code | 8714681015100 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | Ba15d P22X48 12V 25W C-2R |
| Omschrijving | Ba15d P22X48 12V 25W C-2R |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lichtstroom | 100 lm |
| Voet | BA15d |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 22 mm |
| Totale lengte | 48 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 2080 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Lampvermogen | 25 - 25 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,4 g |
| Afmeting verpakking | 22 x 48 x 22 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st