Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - B20030050
Brutoprijs
3,76
Bailey - Indicatie- en signaleringslamp - B20030050
Ons artikelnummer
1516649
Artikelnummer fabrikant
B20030050
Type nummer
B20030050
EAN-code
8714681007174
Lampspanning
30 - 30 V
Voet
BA7s
Lampvorm
Buis eenkneeps (eenzijdige voeding)
Halogeen
Nee
Krypton
Nee
Productomschrijving
B20030050 30V 50MA 1,5W BA7S T7X20 C-2F
Bailey is de specialist in miniatuurlampen en heeft een bijzonder uitgebreid assortiment indicatie & signalering lampen opgebouwd. Als Bailey het lampje niet meer kent dan bestaat het waarschijnlijk niet meer.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1516649 |
| Artikelnummer fabrikant | B20030050 |
| EAN-code | 8714681007174 |
| Artikelklasse (ETIM) | Indicatie- en signaleringslamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | B20030050 |
| Omschrijving | Ba7s T7.1X20 30V 50mA 1.5W C-2F |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Voet | BA7s |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Halogeen | Nee |
| Krypton | Nee |
| Xenon | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Diameter | 7.1 mm |
| Totale lengte | 20 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampvermogen | 1.5 - 1.5 W |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,8 g |
| Afmeting verpakking | 7 x 20 x 7 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,76 per 1 st |
Artikel bevat 1 st