Bailey - Hoogvolt halogeenreflectorlamp - HC1124003530
Brutoprijs
18,40
Bailey - Hoogvolt halogeenreflectorlamp - HC1124003530
Ons artikelnummer
1234209
Artikelnummer fabrikant
HC1124003530
Type nummer
HC1124003530
EAN-code
8714681230145
Lampvermogen
35 W
Lampspanning
230 - 230 V
Lampvorm
PAR Reflector
Voet
GU10
Stralingshoek
30 °
Productomschrijving
HC1124003530 GU10 230V 35W 30D
Spots worden voornamelijk gebruikt om vanuit plafond of wand gericht licht te geven.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1234209 |
| Artikelnummer fabrikant | HC1124003530 |
| EAN-code | 8714681230145 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hoogvolt halogeenreflectorlamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | HC1124003530 |
| Omschrijving | PAR11 GU10 230V 35W 30D Cover |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 35 W |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lampvorm | PAR Reflector |
| Voet | GU10 |
| Stralingshoek | 30 ° |
| Lichtsterkte | 300 cd |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 50 mm |
| Type reflector | Aluminium-gecoat glas |
| UV-bescherming | Ja |
| Trafo geïntegreerd | Nee |
| Coolbeam | Nee |
| Model | Spot |
| Infrarood coating | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 35 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 65 g |
| Afmeting verpakking | 55 x 40 x 40 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,40 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,12 |
Artikel bevat 1 st