Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - XR078240120
Brutoprijs
10,72
Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - XR078240120
Ons artikelnummer
1232714
Artikelnummer fabrikant
XR078240120
Type nummer
XR078240120
EAN-code
8714681000878
Lampvermogen
120 W
Lampspanning
220 - 240 V
Lichtstroom
2250 lm
Voet
R7s
Lampvorm
Buis tweekneeps (tweezijdige voeding)
Productomschrijving
XR078240120 ECO R7s 78MM 120W R7S 78MM 220-240V 120W RC
ECO Xenon (halogeen) lamp met een zeer breed toepassingsgebied.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1232714 |
| Artikelnummer fabrikant | XR078240120 |
| EAN-code | 8714681000878 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | XR078240120 |
| Omschrijving | ECO R7s 78mm 220-240V 120W RC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 120 W |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Lichtstroom | 2250 lm |
| Voet | R7s |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Gedraaid glas | Nee |
| Diameter | 8 mm |
| Totale lengte | 78 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Model | Helder |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 120 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
| Infrarood coating | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10 g |
| Afmeting verpakking | 97 x 20 x 20 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,72 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,12 |
Artikel bevat 1 st