Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - HR078240100
Brutoprijs
6,94
Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - HR078240100
Ons artikelnummer
1280239
Artikelnummer fabrikant
HR078240100
Type nummer
HR078240100
EAN-code
8714681086827
Lampvermogen
100 W
Lampspanning
220 - 220 V
Lichtstroom
1100 lm
Voet
R7s
Lampvorm
Buis tweekneeps (tweezijdige voeding)
Productomschrijving
HR078240100 R7S 100W 220-240V HOOGVOLT HALOGEENLAMP L=78MM
Halogeen lamp met een zeer breed toepassingsgebied.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1280239 |
| Artikelnummer fabrikant | HR078240100 |
| EAN-code | 8714681086827 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | HR078240100 |
| Omschrijving | R7s 78mm 220-240V 100W RC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 100 W |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lichtstroom | 1100 lm |
| Voet | R7s |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Gedraaid glas | Nee |
| Diameter | 8 mm |
| Totale lengte | 78 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Model | Helder |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
| Infrarood coating | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12 g |
| Afmeting verpakking | 97 x 20 x 20 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,94 per 1 st |
Artikel bevat 1 st