Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflec
Brutoprijs
31,50
Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflec
Ons artikelnummer
1198613
Artikelnummer fabrikant
HR254240997
Type nummer
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflec
EAN-code
8714681087244
Lampvermogen
1500 W
Lampspanning
220 - 220 V
Lichtstroom
33000 lm
Voet
R7s
Lampvorm
Buis tweekneeps (tweezijdige voeding)
Productomschrijving
HR254240997 R7s 254MM 1500W RC 230-240V
Halogeen lamp met een zeer breed toepassingsgebied.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1198613 |
| Artikelnummer fabrikant | HR254240997 |
| EAN-code | 8714681087244 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Bailey |
| Serie | Halogen linear |
| Type nummer | Hoogvolt halogeenlamp zonder reflec |
| Omschrijving | R7s 254mm 220-240V 1500W RC |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 1500 W |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lichtstroom | 33000 lm |
| Voet | R7s |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Gedraaid glas | Nee |
| Diameter | 10 mm |
| Totale lengte | 254 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Model | Helder |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1500 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
| Infrarood coating | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 36 g |
| Afmeting verpakking | 260 x 20 x 20 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 31,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st