Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - A55 E27 240V 28W Clear
Brutoprijs
5,40
Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - A55 E27 240V 28W Clear
Ons artikelnummer
1950919
Artikelnummer fabrikant
20100026091
Type nummer
A55 E27 240V 28W Clear
EAN-code
8714681260913
Lampvermogen
28 W
Lampspanning
220 - 220 V
Lichtstroom
370 lm
Voet
E27
Lampvorm
Peer
Productomschrijving
20100026091 ECO A55 E27 240V
Energie zuinig alternatief voor gloeilampen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1950919 |
| Artikelnummer fabrikant | 20100026091 |
| EAN-code | 8714681260913 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | A55 E27 240V 28W Clear |
| Omschrijving | easy eco A55 E27 240V 28W Clear |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 28 W |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lichtstroom | 370 lm |
| Voet | E27 |
| Lampvorm | Peer |
| Gedraaid glas | Nee |
| Diameter | 55 mm |
| Totale lengte | 98 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Model | Helder |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 28 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
| Infrarood coating | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 42 g |
| Afmeting verpakking | 56 x 400 x 56 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st