Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - 20100026929
Brutoprijs
8,06
Bailey - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - 20100026929
Ons artikelnummer
1950214
Artikelnummer fabrikant
20100026929
Type nummer
20100026929
EAN-code
8714681269299
Lampvermogen
42 W
Lampspanning
220 - 220 V
Lichtstroom
550 lm
Voet
E27
Lampvorm
Peer
Productomschrijving
20100026929 ECO GLS A55 E27 240V 42W FROSTED
Halogeen lamp met een zeer breed toepassingsgebied.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1950214 |
| Artikelnummer fabrikant | 20100026929 |
| EAN-code | 8714681269299 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | 20100026929 |
| Omschrijving | ECO GLS A55 E27 240V 42W Frosted |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 42 W |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lichtstroom | 550 lm |
| Voet | E27 |
| Lampvorm | Peer |
| Gedraaid glas | Nee |
| Diameter | 55 mm |
| Totale lengte | 105 mm |
| UV-bescherming | Ja |
| Model | Gematteerd |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 42 kWh |
| Infrarood coating | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 13 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 90 g |
| Afmeting verpakking | 55 x 106 x 55 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,06 per 1 st |
Artikel bevat 1 st