Bailey - Hogedruk natriumdamplamp - MASTER SON-T PIA Plus 600W E40
Brutoprijs
169,00
Bailey - Hogedruk natriumdamplamp - MASTER SON-T PIA Plus 600W E40
Ons artikelnummer
1951131
Artikelnummer fabrikant
19742915
Type nummer
MASTER SON-T PIA Plus 600W E40
EAN-code
8711500197429
Productomschrijving
MASTER SON-T PIA PlUS 600W E40 600W/220 E40 1SL/12
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1951131 |
| Artikelnummer fabrikant | 19742915 |
| EAN-code | 8711500197429 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hogedruk natriumdamplamp |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | MASTER SON-T PIA Plus 600W E40 |
| Omschrijving | MST SON-T PIA Plus 600W/220 E40 1SL/12 |
| Land van Oorsprong | CN |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 13 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 197 g |
| Afmeting verpakking | 52 x 288 x 52 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 169,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st