Bailey - Gloeilamp kogelvormig - KCE775240025
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bailey - Gloeilamp kogelvormig - KCE775240025
Ons artikelnummer
1650308
Artikelnummer fabrikant
KCE775240025
Type nummer
KCE775240025
EAN-code
8714681101308
Lampvermogen
25 W
Lampspanning
230 - 230 V
Lichtstroom
180 lm
Voet
E27
Model
Helder
Opvolger
Productomschrijving
KCE775240025 BALL E27 45X75 230V 25W CLEAR OVEN 300C
Betrouwbare hitte bestendige gloeilamp welke geschikt is voor het gebruik in bakovens waar de temperatuur wel kan oplopen tot 300°C.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4207268
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1650308 |
| Artikelnummer fabrikant | KCE775240025 |
| EAN-code | 8714681101308 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gloeilamp kogelvormig |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | KCE775240025 |
| Omschrijving | Ball E27 45X75 230V 25W Clear Oven 300C |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 25 W |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lichtstroom | 180 lm |
| Voet | E27 |
| Model | Helder |
| Kleur | Kleurloos |
| Diameter | 45 mm |
| Totale lengte | 75 mm |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Geschikt voor bakoven | Ja |
| Met vacuüm | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 38 g |
| Afmeting verpakking | 45 x 75 x 45 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st