Bailey - Gloeilamp kogelvormig - Gloeilamp kogelvormig
Brutoprijs
Niet meer leverbaar
Bailey - Gloeilamp kogelvormig - Gloeilamp kogelvormig
Ons artikelnummer
1116141
Artikelnummer fabrikant
KE775240007
Type nummer
Gloeilamp kogelvormig
EAN-code
8714681096345
Lampvermogen
7 W
Lampspanning
240 - 240 V
Lichtstroom
35 lm
Voet
E27
Model
Helder
Productomschrijving
KE 775.240.007 E27 7W HELDER KOGELLAMP 240V 45x75MM
Standaard gloeilamp welke zeer breed toegepast kan worden. Bijvoorbeeld als nachtlampje, in light strings, of in de kerstboom.
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1116141 |
| Artikelnummer fabrikant | KE775240007 |
| EAN-code | 8714681096345 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gloeilamp kogelvormig |
| Merk | Bailey |
| Serie | Party Bulb |
| Type nummer | Gloeilamp kogelvormig |
| Omschrijving | Ball E27 G45 240V 7W Clear |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 7 W |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lichtstroom | 35 lm |
| Voet | E27 |
| Model | Helder |
| Kleur | Kleurloos |
| Diameter | 45 mm |
| Totale lengte | 75 mm |
| Krypton | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Met vacuüm | Ja |
| Splinterbescherming | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 37 g |
| Afmeting verpakking | 45 x 75 x 45 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st