Bailey - Gloeilamp kaarsvormig - E14 C35 130V 25W Clear
Brutoprijs
2,90
Bailey - Gloeilamp kaarsvormig - E14 C35 130V 25W Clear
Ons artikelnummer
1516504
Artikelnummer fabrikant
CE498130025
Type nummer
E14 C35 130V 25W Clear
EAN-code
8714681101063
Lampvermogen
25 W
Lampspanning
130 - 130 V
Lichtstroom
150 lm
Voet
E14
Lampvorm
Standaard
Productomschrijving
CE498130025 LAMP E14 C35 130V 25W HELDER
Gloeilampen hebben vele toepassingsgebieden.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1516504 |
| Artikelnummer fabrikant | CE498130025 |
| EAN-code | 8714681101063 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gloeilamp kaarsvormig |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | E14 C35 130V 25W Clear |
| Omschrijving | E14 C35 130V 25W Clear |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Lampvermogen | 25 W |
| Lampspanning | 130 - 130 V |
| Lichtstroom | 150 lm |
| Voet | E14 |
| Lampvorm | Standaard |
| Voor lichtketting | Nee |
| Model | Helder |
| Kleur | Kleurloos |
| Diameter | 35 mm |
| Totale lengte | 100 mm |
| Krypton | Nee |
| Flakkerkaarslamp | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 25 g |
| Afmeting verpakking | 36 x 100 x 36 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st