Bailey - Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat - CFL-ni
Brutoprijs
54,60
Bailey - Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat - CFL-ni
Ons artikelnummer
4206110
Artikelnummer fabrikant
140004
Type nummer
CFL-ni
EAN-code
8714681400043
Lampvermogen
55 W
Lichtstroom
3650 lm
Voet
2G11 (4-pins)
Kleurweergave-index
90-100
Kleurtemperatuur
5500 K
Productomschrijving
140004 TRUE-LIGHT TC-L 55W 955
TRUE-LIGHT volspectrum daglichtlampen zijn fluorescentielampen die het volledige spectrum van het natuurlijk daglicht bijna identiek weergeven. Biologisch stimulerende werking, de beste contrastwaarneming, absoluut natuurgetrouwe kleurweergave door kleurtemperatuur in het optimale daglichtbereik van 5500K, Optimale kleurweergave eigenschappen Ra96 – CRI96 (=1A), Breder en meer continu spectrum in vergelijking met andere fluorescentielampen, Gelijkmatige en uitgebalanceerde lichtkwaliteit.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4206110 |
| Artikelnummer fabrikant | 140004 |
| EAN-code | 8714681400043 |
| Artikelklasse (ETIM) | Compact fluorescentielamp zonder geïntegreerd voorschakelapparaat |
| Merk | Bailey |
| Serie | |
| Type nummer | CFL-ni |
| Omschrijving | True-Light TC-L 55W 955 2G11 Full Spectrum |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 55 W |
| Lichtstroom | 3650 lm |
| Voet | 2G11 (4-pins) |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleurtemperatuur | 5500 K |
| Diameter | 37 mm |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Totale lengte | 535 mm |
| Geïntegreerde starter | Nee |
| Amalgaamtechnologie | Nee |
| Speciale toepassing | Overig |
| Kleur | Wit |
| Aantal verlichtingsbuizen | 2 |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Ja |
| Gemiddelde nom. levensduur | 24000 h |
| Lichtkleur | 955 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 61 kWh |
| Lampaanduiding | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 16 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 190 g |
| Afmeting verpakking | 535 x 30 x 50 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 54,60 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st