Attema - Leidingkanaal - 2342
Brutoprijs
60,08
Attema - Leidingkanaal - 2342
Ons artikelnummer
1134791
Artikelnummer fabrikant
AT2342
Type nummer
2342
EAN-code
08712259171777
Hoogte
40 mm
Lengte
2000 mm
Nuttige doorsnede
3210 mm²
Breedte
90 mm
Materiaal
Kunststof
Productomschrijving
2342 KABELKOKER KK 90X40 WIT
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1134791 |
| Artikelnummer fabrikant | AT2342 |
| EAN-code | 08712259171777 |
| Artikelklasse (ETIM) | Leidingkanaal |
| Merk | Attema |
| Serie | KK 90x40 |
| Type nummer | 2342 |
| Omschrijving | KK 90x40 Kabelkoker wit (RAL 9010) |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 40 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Nuttige doorsnede | 3210 mm² |
| Breedte | 90 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Zuiver wit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 0 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met kabelbevestigingsklem | Ja |
| Met beschermfolie | Nee |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Leverbaar op rol | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,89 kg |
| Afmeting verpakking | 2030 x 90 x 240 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 60,08 per 1 st |
Artikel bevat 2 m