Astro - Aftakelement en verdeler - Tweevoudig
Aanbevelingen
Productomschrijving
HFT212 AFTAKELEMENT 2-VOUDIG, 12DB AFTAKDEMPING, RETOURGESCHIKT, MET F-AANS.
Astro HFT212 aftakelement 2-v, tot 1.218 MHz
De Duitse fabrikant Astro produceert al meer dan 60 jaar hoogwaardige televisie- en antennematerialen, waaronder GUT wandcontactdozen, breedbandversterkers, V16 modulair ontvangstations en U100 modulair IP ontvangstations. Astro biedt een serie enkelvoudige en tweevoudige verdelers of aftakelementen met aftakkingsdempingen van 6dB tot 20dB. Deze verdelers zijn retourgeschikt, hebben een type F-connector, zijn geschikt voor digitale frequenties tot 1218MHZ en beschikken over isolerende condensatoren bij de ingang en uitgang. Een voorbeeld is het type HFT112, dat 12dB aftakdemping en een enkelvoudige configuratie heeft.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4286921 |
| Artikelnummer fabrikant | HFT212 |
| EAN-code | 4026187196509 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakelement en verdeler |
| Merk | Astro |
| Serie | |
| Type nummer | Tweevoudig |
| Omschrijving | Astro HFT212 aftakelement 2-v, tot 1.218 MHz |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aansluitwijze | F-connector |
| Model | Aftakelement |
| Frequentie | 5 - 1218 MHz |
| Max. aftak-/verdelerdemping | 12.5 dB |
| Max. doorgangsdemping | 2 dB |
| Aantal aftakkingen | 2 |
| Aantal uitgangen | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 60 g |
| Afmeting verpakking | 71 x 52 x 25 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st