Astro - Aftakelement en verdeler - Tweevoudig
Aanbevelingen
Productomschrijving
HFT208 AFTAKELEMENT 2-VOUDIG, 8DB AFTAKDEMPING, RETOURGESCHIKT, MET F-AANS.
Astro HFT208 aftakelement 2-v, tot 1.218 MHz
De Duitse fabrikant Astro produceert al meer dan 60 jaar hoogwaardige televisie- en antennematerialen, waaronder GUT wandcontactdozen, breedbandversterkers en modulair ontvangstations. Astro biedt een serie enkelvoudige en tweevoudige verdelers met aftakkingsdempingen van 6dB tot 20dB. Alle verdelers zijn retourgeschikt, hebben een type F-connector, zijn geschikt voor digitale frequenties tot 1218MHz en bevatten isolerende condensatoren bij de ingang en uitgang. Een specifiek model is de HFT112, die 12dB aftakdemping heeft en enkelvoudig is.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4286920 |
| Artikelnummer fabrikant | HFT208 |
| EAN-code | 4026187196493 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakelement en verdeler |
| Merk | Astro |
| Serie | |
| Type nummer | Tweevoudig |
| Omschrijving | Astro HFT208 aftakelement 2-v, tot 1.218 MHz |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aansluitwijze | F-connector |
| Model | Aftakelement |
| Frequentie | 5 - 1218 MHz |
| Max. aftak-/verdelerdemping | 8.5 dB |
| Max. doorgangsdemping | 3.8 dB |
| Aantal aftakkingen | 2 |
| Aantal uitgangen | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 60 g |
| Afmeting verpakking | 71 x 52 x 25 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 15,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st