Astro - Aftakelement en verdeler - Enkelvoudig
Aanbevelingen
Productomschrijving
HFT120 AFTAKELEMENT 1-VOUDIG, 20DB AFTAKDEMPING, RETOURGESCHIKT, MET F-AANS.
Astro HFT120 aftakelement 1-v, tot 1.218 MHz
De Duitse fabrikant Astro produceert al meer dan 60 jaar hoogwaardige televisie- en antennematerialen, waaronder GUT wandcontactdozen, breedbandversterkers en modulaire ontvangstations. Astro biedt een serie enkelvoudige en tweevoudige verdelers of aftakelementen met aftakkingsdemping van 6dB tot 20dB. Deze verdelers zijn retourgeschikt, hebben een type F-connector, zijn geschikt voor digitale frequenties tot 1218MHz en zijn uitgerust met isolerende condensatoren aan zowel de ingang als de uitgang. Een specifiek model is de HFT112, die 12dB aftakdemping biedt en enkelvoudig is.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4286919 |
| Artikelnummer fabrikant | HFT120 |
| EAN-code | 4026187196479 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakelement en verdeler |
| Merk | Astro |
| Serie | |
| Type nummer | Enkelvoudig |
| Omschrijving | Astro HFT120 aftakelement 1-v, tot 1.218 MHz |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aansluitwijze | F-connector |
| Model | Aftakelement |
| Frequentie | 5 - 1218 MHz |
| Max. aftak-/verdelerdemping | 20 dB |
| Max. doorgangsdemping | 0.8 dB |
| Aantal aftakkingen | 1 |
| Aantal uitgangen | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 40 g |
| Afmeting verpakking | 52 x 47 x 25 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st