Astro - Aftakelement en verdeler - Enkelvoudig
Aanbevelingen
Productomschrijving
HFT116 AFTAKELEMENT 1-VOUDIG, 16DB AFTAKDEMPING, RETOURGESCHIKT, MET F-AANS.
Astro HFT116 aftakelement 1-v, tot 1.218 MHz
De Duitse fabrikant Astro produceert al meer dan 60 jaar hoogwaardige televisie- en antennematerialen, waaronder GUT wandcontactdozen, breedbandversterkers en modulair ontvangstations. Astro biedt een serie enkelvoudige en tweevoudige verdelers met aftakkingsdemping van 6dB tot 20dB. Alle verdelers zijn retourgeschikt, hebben een type F-connector, zijn geschikt voor digitale frequenties tot 1218MHz en beschikken over isolerende condensatoren bij de ingang en uitgang. Een specifiek model is de HFT112, met 12dB aftakdemping en enkelvoudig ontwerp.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4286918 |
| Artikelnummer fabrikant | HFT116 |
| EAN-code | 4026187196462 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aftakelement en verdeler |
| Merk | Astro |
| Serie | |
| Type nummer | Enkelvoudig |
| Omschrijving | Astro HFT116 aftakelement 1-v, tot 1.218 MHz |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aansluitwijze | F-connector |
| Model | Aftakelement |
| Frequentie | 5 - 1218 MHz |
| Max. aftak-/verdelerdemping | 16 dB |
| Max. doorgangsdemping | 0.8 dB |
| Aantal aftakkingen | 1 |
| Aantal uitgangen | 1 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 40 g |
| Afmeting verpakking | 52 x 47 x 25 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 11,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st