ASN Sontheimer - Lastscheider - RLT250/4K4/Z20-SW
Productomschrijving
A531843 WERKSCHAKELAAR 250 A 4 POLIG OPBOUW Z20-SW IP65
ASN Werkschakelaar 250A 4P Opbouw IP65
250A 4-polige ASN Sontheimer werkschakelaar gemonteerd in een K4 IP65-behuizing. De behuizing is aan alle zijden voorzien van een voorgestanste wartelplaat met diverse uitbreekpoorten. Deze schakelaar beschikt over een kooiaansluiting van 10-185mm², geschikt voor het aansluiten van koperen geleiders. Vergrendeling is mogelijk met een hangslot in de uitstand. Bij vragen of specifieke wensen kunt u altijd contact opnemen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4008556 |
| Artikelnummer fabrikant | A531843 |
| EAN-code | 4034656139193 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lastscheider |
| Merk | ASN Sontheimer |
| Serie | RLT |
| Type nummer | RLT250/4K4/Z20-SW |
| Omschrijving | Werkschakelaar 250A 4P Opbouw IP65 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal polen | 4 |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Breedte | 373 mm |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 132 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Geschikt voor bodemmontage | Ja |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Hoogte | 373 mm |
| Diepte | 289 mm |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 24 - 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 250 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 110 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 4000 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 110 kW |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 224 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 305 x 400 x 380 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 614,56 per 1 st |
Artikel bevat 1 st